Suplování:   Pondělí 21.6.2021

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

6.B

 

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

                 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Kratochvílová Martina

         

..

                 

Nebojsová Barbora

 

..

Gr

Po

..

Št

Šk

                 

Sahajová Eliška

 

..

..

Ps

-

Do

..

                 

Matěj Jaroslav

 

-

-

-

-

-

-

                 

Změny v rozvrzích učitelů:

Dohnalíková Lucie

5.hod

supl. (Sa)

MAT

7.A

(7.A)

do úvazku

Grňová Miluše

2.hod

supl. (Ne)

MAT

9.C

(9.C)

za odpadlou

Kožuchová Alexandra

5.hod

supl. (Kr)

VKO

9.C

(UFCH)

za odpadlou

Podivinská Jitka

3.hod

supl. (Ne)

TEV

6.A

(6.A)

za odpadlou

Pospíšilová Michaela

3.hod

supl. (Sa)

TEV

7.B

(7.B)

za odpadlou

Škvárová Ivana

6.hod

spojeno (Ne)

ANJ

7.B (Ang1)

(7.B)

 

Štefanová Jana

5.hod

spojeno (Ne)

ANJ

9.B (Ang2)

(9.B)

 

Změny v rozvrzích tříd:

6.A

3.hod

TEV

 

(6.A)

supluje

Podivinská Jitka

(Ne)

 

6.hod

PŘP

   

odpadá

 

(Sa)

7.A

5.hod

MAT

 

(7.A)

supluje

Dohnalíková Lucie

(Sa)

7.B

3.hod

TEV

 

(7.B)

supluje

Pospíšilová Michaela

(Sa)

 

6.hod

ANJ

Ang1

(7.B)

spojí

Škvárová Ivana

(Ne)

9.A

1.hod

CHE

   

odpadá

 

(Sa)

9.B

5.hod

ANJ

Ang2

(9.B)

spojí

Štefanová Jana

(Ne)

 

6.hod

FYZ

   

odpadá

 

(Kr)

9.C

2.hod

MAT

 

(9.C)

supluje

Grňová Miluše

(Ne)

 

5.hod

VKO

 

(UFCH)

supluje

Kožuchová Alexandra

(Kr)

 

 

Suplování:   Úterý 22.6.2021

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

1.A

     

EX

EX

                     

4.A

 

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

           

7.A

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

   

7.B

 

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

                 

9.A

 

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

           

9.B

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

9.C

 

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Dohnalíková Lucie

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Dokoupilová Radana

 

-

Gr

-

Hd

Bl

..

-

-

-

           

Hartmannová Věra

..

..

..

..

-

..

..

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Kratochvílová Martina

 

-

-

-

..

..

-

-

-

-

-

         

Kožuchová Alexandra

 

-

..

Sa

-

Šl

..

                 

Nebojsová Barbora

 

..

Bl

..

..

..

-

-

-

-

-

         

Podivinská Jitka

 

..

..

..

Gr

-

..

..

..

-

           

Pospíšilová Michaela

 

Fi

Vc

-

Gr

Ři

-

                 

Štefanová Jana

-

..

Šk

..

..

Šk

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Vrubelová Lenka

-

..

-

Gr

..

..

Bl

-

..

-

-

-

-

-

-

-

Hanzlíková Dana

           

Ra

Ra

               

Horáčková Kateřina

 

..

..

..

..

-

..

..

-

-

           

Janošíková Michaela

     

..

..

                     

Navrátilová Helena

 

-

Kj

-

Vc

-

..

..

-

-

           

Pluhařová Silvie

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Blažková Hana

2.hod

supl. (Ne)

VYV

6.B

(6.B)

za odpadlou

 

5.hod

supl. (Dk)

VYV

8.B

(8.B)

za odpadlou

 

6.hod

supl. (Vr)

VYV

6.A

(6.A)

za odpadlou

Grňová Miluše

2.hod

supl. (Dk)

MAT

6.A

(6.A)

za odpadlou

 

3.hod

supl. (Vr)

MAT

8.B

(8.B)

do úvazku

 

4.hod

supl. (Po)

MAT

6.A (Chl)

(TV1)

do úvazku

 

4.hod

spojeno (Ps)

TEV

6.A (Dív)

(TV1)

 

Hladíková Jana

4.hod

supl. (Dk)

ČJL

8.A

(8.A)

za odpadlou

Rašková Andrea

6.hod

spojeno (Ha)

PSP

5.A (PČ1)

(INF)

 
 

7.hod

spojeno (Ha)

PSP

5.A (PČ2)

(INF)

 

Sahajová Eliška

3.hod

supl. (Kž)

PŘP

8.A

(8.A)

za odpadlou

 

před 3., 4., 5., 6. hodinou dohled 3.patro

 

Škvárová Ivana

2.hod

spojeno (Št)

ANJ

8.A (Ang1)

(8.A)

 
 

5.hod

spojeno (Št)

ANJ

6.B (Ang1)

(6.B)

 
 

13:10 - 13:40 dohled Šatna a choba k jídelně

 

Šlechtová Eva

5.hod

supl. (Kž)

TEV

6.A

(6.A)

za odpadlou

Filipová Petra

1.hod

supl. (Ps)

TEV

3.B

(TV1)

přespočetná hod.

Hanzlíková Dana

před 3., 4., 5. hodinou dohled 2.patro

 

Krejčířová Ivona

2.hod

spojeno (Na)

ANJ

5.A (Ang1)

(5.B)

 

Petrošová Věra

před 2., 3. hodinou dohled 1.patro

 

Rudolfová Eva

před 3., 4., 5., 6. hodinou dohled 1.patro

 

Říhošková Lenka

5.hod

supl. (Ps)

TEV

3.A

(TV1)

přespočetná hod.

Venclíková Veronika

2.hod

supl. (Ps)

TEV

5.B

(TV1)

přespočetná hod.

 

4.hod

spojeno (Na)

ČJL

5.B (CJL2)

(5.B)

 

Změny v rozvrzích tříd:

3.A

5.hod

TEV

 

(TV1)

supluje

Říhošková Lenka

(Ps)

3.B

1.hod

TEV

 

(TV1)

supluje

Filipová Petra

(Ps)

5.A

2.hod

ANJ

Ang1

(5.B)

spojí

Krejčířová Ivona

(Na)

 

6.hod

PSP

PČ1

(INF)

spojí

Rašková Andrea

(Ha)

 

7.hod

PSP

PČ2

(INF)

spojí

Rašková Andrea

(Ha)

5.B

2.hod

TEV

 

(TV1)

supluje

Venclíková Veronika

(Ps)

 

4.hod

ČJL

CJL2

(5.B)

spojí

Venclíková Veronika

(Na)

 

6.hod

VYV

   

odpadá

 

(Na)

 

7.hod

VYV

   

odpadá

 

(Na)

6.A

1.hod

ČJL

   

odpadá

 

(Ne)

 

2.hod

MAT

 

(6.A)

supluje

Grňová Miluše

(Dk)

 

4.hod

MAT

Chl

(TV1)

supluje

Grňová Miluše

(Po)

 

4.hod

TEV

Dív

(TV1)

spojí

Grňová Miluše

(Ps)

 

5.hod

TEV

 

(6.A)

supluje

Šlechtová Eva

(Kž)

 

6.hod

VYV

 

(6.A)

supluje

Blažková Hana

(Vr)

6.B

2.hod

VYV

 

(6.B)

supluje

Blažková Hana

(Ne)

 

5.hod

ANJ

Ang1

(6.B)

spojí

Škvárová Ivana

(Št)

 

6.hod

HUV

   

odpadá

 

(Hr)

8.A

0.hod

HUV

   

odpadá

 

(Hr)

 

2.hod

ANJ

Ang1

(8.A)

spojí

Škvárová Ivana

(Št)

 

3.hod

PŘP

 

(8.A)

supluje

Sahajová Eliška

(Kž)

 

4.hod

ČJL

 

(8.A)

supluje

Hladíková Jana

(Dk)

 

8.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Po)

8.B

3.hod

MAT

 

(8.B)

supluje

Grňová Miluše

(Vr)

 

5.hod

VYV

 

(8.B)

supluje

Blažková Hana

(Dk)

 

6.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Po)

 

 

Suplování:   Středa 23.6.2021

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

1.B

 

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

                     

2.A

 

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

                 

3.A

 

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

                   

3.B

 

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

                   

6.A

 

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

           

8.A

 

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

             

8.B

 

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

                 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Dokoupilová Radana

 

..

-

..

..

-

-

-

-

-

           

Hladíková Jana

 

..

Št

Mt

..

..

..

                 

Podivinská Jitka

 

..

..

..

Bl

Mt

-

-

-

-

           

Sahajová Eliška

 

-

Ne

Vr

..

                 

Škvárová Ivana

 

..

-

..

-

-

..

-

..

             

Šlechtová Eva

 

..

                           

Štefanová Jana

       

Bl

Ne

-

-

-

             

Filipová Petra

 

..

..

..

..

..

                   

Rudolfová Eva

 

..

..

..

..

-

-

                 

Říhošková Lenka

 

..

..

..

..

..

                   

Suchánková Ivana

 

..

..

..

..

                     

Pluhařová Silvie

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

       

Trbolová Karin

 

-

-

-

-

-

                   

Prvá Marcela

 

-

-

-

-

-

-

-

-

             

Blahová Olga

 

..

-

-

-

-

-

                 

Mašlaňová Kateřina

 

-

-

-

-

                     

Změny v rozvrzích učitelů:

Blažková Hana

4.hod

spojeno (Št)

VYV

7.A (Dív)

(UVV)

 
 

4.hod

supl. (Po)

VYV

7.A (Chl)

(UVV)

za odpadlou

Dohnalíková Lucie

11:40 - 12:10 dohled Šatna a choba k jídelně

 

Grňová Miluše

před 2., 3. hodinou dohled 2.patro

 

Kožuchová Alexandra

3.hod

supl. (Sa)

ZEM

6.B

(6.B)

za odpadlou

 

5.hod

supl. (Sa)

VKO

9.C

(9.C)

za odpadlou

Nebojsová Barbora

2.hod

supl. (Sa)

ČJL

6.B

(6.B)

za odpadlou

 

5.hod

spojeno (Št)

ANJ

7.A (Ang1)

(7.A)

 
 

5.hod

změna

ANJ

7.A (Ang2)

(7.A)

 

Štefanová Jana

2.hod

spojeno (Hd)

ANJ

9.A (Ang2)

(9.A)

 

Vrubelová Lenka

4.hod

supl. (Sa)

DEJ

9.A

(UFCH)

za odpadlou

Matěj Jaroslav

3.hod

supl. (Hd)

ZEM

9.A

(9.A)

za odpadlou

 

5.hod

supl. (Po)

TEV

9.A (Chl)

(TV2)

přespočetná hod.

Janošíková Michaela

před 3., 4. hodinou dohled 1.patro

 

Změny v rozvrzích tříd:

6.B

2.hod

ČJL

 

(6.B)

supluje

Nebojsová Barbora

(Sa)

 

3.hod

ZEM

 

(6.B)

supluje

Kožuchová Alexandra

(Sa)

7.A

4.hod

VYV

Dív

(UVV)

spojí

Blažková Hana

(Št)

 

4.hod

VYV

Chl

(UVV)

supluje

Blažková Hana

(Po)

 

5.hod

ANJ

Ang1

(7.A)

spojí

Nebojsová Barbora

(Št)

 

5.hod

ANJ

Ang2

(7.A)

změna

Nebojsová Barbora

 

7.B

1.hod

NEJ

Nem

 

odpadá

 

(Šl)

9.A

1.hod

MAT

MAT2

 

odpadá

 

(Dk)

 

2.hod

ANJ

Ang2

(9.A)

spojí

Štefanová Jana

(Hd)

 

3.hod

ZEM

 

(9.A)

supluje

Matěj Jaroslav

(Hd)

 

4.hod

DEJ

 

(UFCH)

supluje

Vrubelová Lenka

(Sa)

 

5.hod

TEV

Chl

(TV2)

supluje

Matěj Jaroslav

(Po)

 

8.hod

AjkV

AkV

 

odpadá

 

(Šk)

9.B

6.hod

PŘP

   

odpadá

 

(Sa)

 

8.hod

AjkV

AkV

 

odpadá

 

(Šk)

9.C

5.hod

VKO

 

(9.C)

supluje

Kožuchová Alexandra

(Sa)

 

8.hod

AjkV

AkV

 

odpadá

 

(Šk)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 24.6.2021

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

1.A

 

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

                   

5.A

 

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

                 

5.B

 

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

VÝL

                 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Dohnalíková Lucie

               

..

..

           

Podivinská Jitka

               

..

             

Pospíšilová Michaela

               

..

             

Rašková Andrea

               

..

..

           

Černý Martin

         

Vr

-

                 

Matěj Jaroslav

           

..

..

               

Hanzlíková Dana

 

..

-

..

..

-

-

                 

Janošíková Michaela

 

..

..

..

..

-

                   

Krejčířová Ivona

 

..

Ři

..

-

                 

Navrátilová Helena

 

Ho

..

Ru

Su

..

-

                 

Venclíková Veronika

 

..

..

..

..

..

-

                 

Pluhařová Silvie

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

       

Zacpalová Nikola

 

-

-

-

-

-

                   

Změny v rozvrzích učitelů:

Dohnalíková Lucie

13:10 - 13:40 dohled Šatna a choba k jídelně

 

Pospíšilová Michaela

12:10 - 12:40 dohled Šatna a choba k jídelně

 

Vrubelová Lenka

5.hod

supl. (Čr)

DEJ

9.C

(9.C)

za odpadlou

Filipová Petra

před 3., 4., 5., 6. hodinou dohled 2.patro

 

Horáčková Kateřina

3.hod

spojeno (Kj)

ANJ

4.A (Ang2)

(4.A)

 

Horká Monika

1.hod

spojeno (Na)

ČJL

4.B (CJL2)

(4.B)

 

Petrošová Věra

1.hod

spojeno (Kj)

ANJ

2.B (Ang2)

(2.B)

 

Rudolfová Eva

3.hod

spojeno (Na)

ČJL

2.A (CJL2)

(2.A)

 

Říhošková Lenka

4.hod

spojeno (Kj)

ANJ

3.A (Ang2)

(3.A)

 

Suchánková Ivana

4.hod

spojeno (Na)

ČJL

1.B (CJL2)

(1.B)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

4.hod

ČJL

CJL2

(1.B)

spojí

Suchánková Ivana

(Na)

2.A

3.hod

ČJL

CJL2

(2.A)

spojí

Rudolfová Eva

(Na)

2.B

1.hod

ANJ

Ang2

(2.B)

spojí

Petrošová Věra

(Kj)

3.A

4.hod

ANJ

Ang2

(3.A)

spojí

Říhošková Lenka

(Kj)

4.A

3.hod

ANJ

Ang2

(4.A)

spojí

Horáčková Kateřina

(Kj)

4.B

1.hod

ČJL

CJL2

(4.B)

spojí

Horká Monika

(Na)

7.A

8.hod

TečV

TČV

 

odpadá

 

(Do)

 

8.hod

InfV

InV

 

odpadá

 

(Ra)

 

9.hod

TečV

TČV

 

odpadá

 

(Do)

 

9.hod

InfV

InV

 

odpadá

 

(Ra)

7.B

8.hod

TečV

TČV

 

odpadá

 

(Do)

 

8.hod

InfV

InV

 

odpadá

 

(Ra)

 

9.hod

TečV

TČV

 

odpadá

 

(Do)

 

9.hod

InfV

InV

 

odpadá

 

(Ra)

8.A

6.hod

VolV

Vol

 

odpadá

 

(Mt)

 

7.hod

VolV

Vol

 

odpadá

 

(Mt)

9.B

8.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Po)

 

8.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Ps)

9.C

5.hod

DEJ

 

(9.C)

supluje

Vrubelová Lenka

(Čr)

 

 

Suplování:   Pátek 25.6.2021

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Štefanová Jana

-

-

Šk

Šk

Ne

Hd

-

-

-

             

Pluhařová Silvie

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Hladíková Jana

5.hod

spojeno (Št)

ANJ

9.A (Ang1)

(8.B)

 
 

7:40 - 7:55 dohled Šatna

 

Nebojsová Barbora

4.hod

spojeno (Št)

ANJ

7.A (Ang1)

(7.A)

 
 

4.hod

změna

ANJ

7.A (Ang2)

(7.A)

nadúvazková hodina

Škvárová Ivana

2.hod

spojeno (Št)

ANJ

6.B (Ang1)

(6.B)

 
 

3.hod

spojeno (Št)

ANJ

9.C (Ang1)

(9.C)

 
 

3.hod

změna

ANJ

9.C (Ang2)

(9.C)

 

Změny v rozvrzích tříd:

6.B

2.hod

ANJ

Ang1

(6.B)

spojí

Škvárová Ivana

(Št)

7.A

4.hod

ANJ

Ang1

(7.A)

spojí

Nebojsová Barbora

(Št)

 

4.hod

ANJ

Ang2

(7.A)

změna

Nebojsová Barbora

 

9.A

5.hod

ANJ

Ang1

(8.B)

spojí

Hladíková Jana

(Št)

9.C

3.hod

ANJ

Ang1

(9.C)

spojí

Škvárová Ivana

(Št)

 

3.hod

ANJ

Ang2

(9.C)

změna

Škvárová Ivana

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři