Suplování:   Pondělí 14.12.2020

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Dohnalíková Lucie

             

-

..

..

-

-

-

     

Sahajová Eliška

   

..

..

-

Pr

Po

                 

Navrátilová Helena

-

-

Kj

Fi

Ho

-

                 

Změny v rozvrzích učitelů:

Hladíková Jana

před 3., 4., 5. hodinou dohled 3.patro

 

Podivinská Jitka

6.hod

supl. (Sa)

VKZ

6.A

(6.A)

do úvazku

Filipová Petra

4.hod

spojeno (Na)

ČJL

3.B (CJL2)

(3.B)

 

Horká Monika

5.hod

supl. (Na)

PRČ

4.B

(4.B)

přespočetná hod.

Krejčířová Ivona

2.hod

spojeno (Na)

ANJ

4.B (Ang1)

(4.B)

 
 

2.hod

změna

ANJ

4.B (Ang2)

(4.B)

 

Petrošová Věra

3.hod

spojeno (Na)

ČJL

2.B (CJL2)

(2.B)

 

Prvá Marcela

5.hod

supl. (Sa)

PŘP

7.A

(7.A)

dozor

Změny v rozvrzích tříd:

2.B

3.hod

ČJL

CJL2

(2.B)

spojí

Petrošová Věra

(Na)

3.B

4.hod

ČJL

CJL2

(3.B)

spojí

Filipová Petra

(Na)

4.B

2.hod

ANJ

Ang1

(4.B)

spojí

Krejčířová Ivona

(Na)

 

2.hod

ANJ

Ang2

(4.B)

změna

Krejčířová Ivona

 
 

5.hod

PRČ

 

(4.B)

supluje

Horká Monika

(Na)

6.A

6.hod

VKZ

 

(6.A)

supluje

Podivinská Jitka

(Sa)

6.B

2.hod

MAT

   

odpadá

 

(Sa)

7.A

5.hod

PŘP

 

(7.A)

supluje

Prvá Marcela

(Sa)

7.B

3.hod

PŘP

   

odpadá

 

(Sa)

8.A

8.hod

TčV

TČV

 

odpadá

 

(Do)

 

9.hod

TčV

TČV

 

odpadá

 

(Do)

8.B

8.hod

TčV

TČV

 

odpadá

 

(Do)

 

9.hod

TčV

TČV

 

odpadá

 

(Do)

 

 

Suplování:   Úterý 15.12.2020

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Sahajová Eliška

 

..

..

-

-

Ps

Ps

                 

Navrátilová Helena

-

-

Kj

Vc

Vc

Su

-

                 

Venclíková Veronika

         

-

-

-

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Grňová Miluše

před 3., 4., 5. hodinou dohled 2.patro

 

Pospíšilová Michaela

5.hod

supl. (Sa)

PŘP

8.A

(8.A)

do úvazku

 

6.hod

supl. (Sa)

CHE

8.A

(UFCH)

do úvazku

Krejčířová Ivona

2.hod

spojeno (Na)

ANJ

5.A (Ang1)

(5.B)

 

Suchánková Ivana

5.hod

supl. (Na)

VYV

5.B

(5.B)

přespočetná hod.

Venclíková Veronika

3.hod

spojeno (Na)

ČJL

5.B (CJL2)

(5.B)

 
 

4.hod

supl. (Na)

VYV

5.B

(5.B)

přespočetná hod.

Změny v rozvrzích tříd:

5.A

2.hod

ANJ

Ang1

(5.B)

spojí

Krejčířová Ivona

(Na)

5.B

3.hod

ČJL

CJL2

(5.B)

spojí

Venclíková Veronika

(Na)

 

4.hod

VYV

 

(5.B)

supluje

Venclíková Veronika

(Na)

 

5.hod

VYV

 

(5.B)

supluje

Suchánková Ivana

(Na)

6.B

1.hod

MAT

   

odpadá

 

(Sa)

8.A

5.hod

PŘP

 

(8.A)

supluje

Pospíšilová Michaela

(Sa)

 

6.hod

CHE

 

(UFCH)

supluje

Pospíšilová Michaela

(Sa)

8.B

2.hod

PŘP

   

odpadá

 

(Sa)

 

 

Suplování:   Středa 16.12.2020

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Sahajová Eliška

 

-

..

..

Mt

Čr

Ps

                 

Navrátilová Helena

-

Kj

Ři

Ja

Kj

-

                 

Změny v rozvrzích učitelů:

Pospíšilová Michaela

6.hod

supl. (Sa)

PŘP

9.B

(9.B)

dozor

Černý Martin

5.hod

supl. (Sa)

ZEM

9.C

(9.C)

přespočetná hod.

Matěj Jaroslav

4.hod

supl. (Sa)

ZEM

9.A

(UFCH)

přespočetná hod.

Horáčková Kateřina

1.hod

spojeno (Na)

ČJL

4.A (CJL2)

(4.A)

 

Janošíková Michaela

4.hod

spojeno (Na)

ČJL

1.A (CJL2)

(1.A)

 

Krejčířová Ivona

2.hod

spojeno (Na)

ANJ

4.B (Ang1)

(4.B)

 
 

2.hod

změna

ANJ

4.B (Ang2)

(4.B)

 
 

5.hod

změna

ANJ

5.A (Ang2)

(5.A)

 
 

5.hod

spojeno (Na)

ANJ

5.A (Ang1)

(5.A)

 

Říhošková Lenka

3.hod

spojeno (Na)

ČJL

3.A (CJL2)

(3.A)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

4.hod

ČJL

CJL2

(1.A)

spojí

Janošíková Michaela

(Na)

3.A

3.hod

ČJL

CJL2

(3.A)

spojí

Říhošková Lenka

(Na)

4.A

1.hod

ČJL

CJL2

(4.A)

spojí

Horáčková Kateřina

(Na)

4.B

2.hod

ANJ

Ang1

(4.B)

spojí

Krejčířová Ivona

(Na)

 

2.hod

ANJ

Ang2

(4.B)

změna

Krejčířová Ivona

 

5.A

5.hod

ANJ

Ang2

(5.A)

změna

Krejčířová Ivona

 
 

5.hod

ANJ

Ang1

(5.A)

spojí

Krejčířová Ivona

(Na)

6.B

2.hod

MAT

   

odpadá

 

(Sa)

 

3.hod

PŘP

   

odpadá

 

(Sa)

9.A

4.hod

ZEM

 

(UFCH)

supluje

Matěj Jaroslav

(Sa)

9.B

6.hod

PŘP

 

(9.B)

supluje

Pospíšilová Michaela

(Sa)

9.C

5.hod

ZEM

 

(9.C)

supluje

Černý Martin

(Sa)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 17.12.2020

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Kratochvílová Martina

 

-

-

Čr

                       

Sahajová Eliška

 

..

..

-

-

Hd

Pr

                 

Změny v rozvrzích učitelů:

Hladíková Jana

5.hod

supl. (Sa)

ČJL

8.A

(UFCH)

přespočetná hod.

Černý Martin

3.hod

supl. (Kr)

ZEM

9.C

(UFCH)

přespočetná hod.

Prvá Marcela

6.hod

supl. (Sa)

PŘP

6.A

(6.A)

dozor

Změny v rozvrzích tříd:

6.A

6.hod

PŘP

 

(6.A)

supluje

Prvá Marcela

(Sa)

6.B

1.hod

MAT

   

odpadá

 

(Sa)

 

2.hod

PŘP

   

odpadá

 

(Sa)

8.A

5.hod

ČJL

 

(UFCH)

supluje

Hladíková Jana

(Sa)

9.C

3.hod

ZEM

 

(UFCH)

supluje

Černý Martin

(Kr)

 

 

Suplování:   Pátek 18.12.2020

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Sahajová Eliška

 

Ps

Mt

-

-

Gr

Dk

                 

Změny v rozvrzích učitelů:

Dokoupilová Radana

6.hod

supl. (Sa)

MAT

9.A

(9.A)

přespočetná hod.

Grňová Miluše

5.hod

supl. (Sa)

MAT

9.C

(9.C)

do úvazku

Pospíšilová Michaela

1.hod

supl. (Sa)

PŘP

9.B

(9.B)

do úvazku

Matěj Jaroslav

2.hod

supl. (Sa)

ZEM

9.A

(9.A)

přespočetná hod.

 

před 5., 6. hodinou dohled 1.patro

 

Petrošová Věra

před 3., 4. hodinou dohled 1.patro

 

Změny v rozvrzích tříd:

9.A

2.hod

ZEM

 

(9.A)

supluje

Matěj Jaroslav

(Sa)

 

6.hod

MAT

 

(9.A)

supluje

Dokoupilová Radana

(Sa)

9.B

1.hod

PŘP

 

(9.B)

supluje

Pospíšilová Michaela

(Sa)

9.C

5.hod

MAT

 

(9.C)

supluje

Grňová Miluše

(Sa)

 

Zpracováno v systému Bakaláři