Plavecké závody 2018/19

 

     
VC Vyškova – 13. 4. 2019    
Ganvara Pavelková                     100VZ                   1:17,13                      22. místo    
Ganvara Pavelková                       50M                     0:37,53                     10. místo    
Ganvara Pavelková                     100PZ                   1:26,29                      21. místo    
Ganvara Pavelková                     100P                     1:36,74                      18. místo    
Patricie Pospíšilová                    100VZ                   1:06,21                        5. místo    
Patricie Pospíšilová                      50M                     0:32,42                        3. místo  
Patricie Pospíšilová                    400VZ                   5:05,89                         5. místo    
Patricie Pospíšilová                     50VZ                    0:30,71                         5. místo    
Adéla Přikrylová                         100VZ                    1:06,70                         6. místo    
Adéla Přikrylová                         400VZ                    5:05,58                         4. místo    
Adéla Přikrylová                         100P                    01:20,27                          1. místo     
Cena Brněnského draka – 6.4.2019    
Patricie Pospíšilová                  50M                     0:34,19                                26. místo    
Patricie Pospíšilová                100M                     1:18,29                               12. místo    
Adéla Přikrylová                        50P                      0:38,05                                8. místo    
Adéla Přikrylová                      200P                      3:06,65                              15. místo    
Adéla Přikrylová                      100P                      1:22,73                                5. místo    
VC Olomouce – 23.03.2019    
Adéla Přikrylová                     100P                      1:24,06                                18. místo    
Adéla Přikrylová                      50VZ                     0:32,13                               71. místo    
Adéla Přikrylová                      50P                       0:38,02                                15. místo    
Adéla Přikrylová                   100VZ                     1:09,86                                 60. místo    
Vyškovský vánoční kapr 2018 – Vyškov 15. 12. 2018
Monika Kladrobová               50P                         0:52,48                               17. místo    
Monika Kladrobová              50VZ                        0:44,18                               30. místo    
Patricie Pospíšilová             100Z                        1:18,46                                10. místo    
Patricie Pospíšilová             100M                       1:15,85                                  2. místo  
Patricie Pospíšilová             100VZ                     1:06,90                                 12. místo    
Adéla Přikrylová                   100Z                       1:17,37                                   9. místo    
Adéla Přikrylová                   100P                       1:21,00                                   1. místo  
Adéla Přikrylová                   100VZ                     1:06,83                                  10. místo    
06. 10. 2018 Podzimní krajský přebor – dlouhé tratě (Olomoucký
a zlínský kraj)
   
Adéla Přikrylová                    800VZ                    10:43,79                                  3. místo  
13. 10. 2018 Malá cena Nového Jičína    
Patricie Pospíšilová                 50M                      00:33,50                                28. místo    
Patricie Pospíšilová                100VZ                    01:06,80                                 9. místo    
Patricie Pospíšilová                100PZ                    01:16,80                                 9. místo    
Patricie Pospíšilová                200VZ                    02:27,63                               10. místo
Adéla Přikrylová                      200P                      03:03,37                                 8. místo    
Adéla Přikrylová                      100P                      01:25,00                                 9. místo    
20. 10. 2018 Velká cena Prostějova    
Adéla Přikrylová                       100PZ                  01:16,52                                  6. místo    
Adéla Přikrylová                        200P                   03:03,07                                  7. místo    
Adéla Přikrylová                        100P                   01:22,34                                  4. místo    
20. 11. 2018 Podzimní krajský přebor žactva OLK a ZLK 10 a 11 letí    
Monika Kladrobová                   50VZ                   00:45,62                                30. místo    
Monika Kladrobová                  100P                    01:55,60    
Jan Polišenský                           50VZ                  00:37,19                                  8. místo    
Jan Polišenský                         100VZ                  01:27,22                                18. místo    
Jan Polišenský                           50M                   00:46,46                                  8. místo    
17. – 18.11.2018 Podzimní krajský přebor žactva OLK a ZLK 12 – 14 let    
Ganvara Pavelková                    200VZ                 02:56,06                                16. místo     
Ganvara Pavelková                   100PZ                  01:28,58                                24. místo    
Ganvara Pavelková                     50VZ                  00:33,42                                10. místo    
Ganvara Pavelková                   100M                    01:29,45                                 6. místo    
Ganvara Pavelková                   100VZ                  01:15,36                                13. místo    
Patricie Pospíšilová                  200VZ                  02:25,99                                  5. místo    
Patricie Pospíšilová                  100PZ                  01:16,92                                  4. místo    
Patricie Pospíšilová                    50VZ                  00:30,31                                  7. místo    
Patricie Pospíšilová                    40VZ                  05:05,16                                  5. místo    
Patricie Pospíšilová                   100M                   01:14,33                                  2. místo  
Patricie Pospíšilová                   100VZ                  01:07,03                                 7. místo    
Adéla Přikrylová                         100P                    01:22,30                                 1. místo  
Adéla Přikrylová                         100PZ                  01:16,83                                 3. místo   
Adéla Přikrylová                           50VZ                  00:30,76                                 8. místo    
Adéla Přikrylová                          400VZ                 05:09,71                                 7. místo    
Adéla Přikrylová                          200P                    03:05,55                                1. místo