|
|
|
VC Vyškova – 13. 4. 2019 |
|
|
Ganvara Pavelková 100VZ 1:17,13 22. místo |
|
|
Ganvara Pavelková 50M 0:37,53 10. místo |
|
|
Ganvara Pavelková 100PZ 1:26,29 21. místo |
|
|
Ganvara Pavelková 100P 1:36,74 18. místo |
|
|
Patricie Pospíšilová 100VZ 1:06,21 5. místo |
|
|
Patricie Pospíšilová 50M 0:32,42 3. místo |
|
|
Patricie Pospíšilová 400VZ 5:05,89 5. místo |
|
|
Patricie Pospíšilová 50VZ 0:30,71 5. místo |
|
|
Adéla Přikrylová 100VZ 1:06,70 6. místo |
|
|
Adéla Přikrylová 400VZ 5:05,58 4. místo |
|
|
Adéla Přikrylová 100P 01:20,27 1. místo |
|
|
Cena Brněnského draka – 6.4.2019 |
|
|
Patricie Pospíšilová 50M 0:34,19 26. místo |
|
|
Patricie Pospíšilová 100M 1:18,29 12. místo |
|
|
Adéla Přikrylová 50P 0:38,05 8. místo |
|
|
Adéla Přikrylová 200P 3:06,65 15. místo |
|
|
Adéla Přikrylová 100P 1:22,73 5. místo |
|
|
VC Olomouce – 23.03.2019 |
|
|
Adéla Přikrylová 100P 1:24,06 18. místo |
|
|
Adéla Přikrylová 50VZ 0:32,13 71. místo |
|
|
Adéla Přikrylová 50P 0:38,02 15. místo |
|
|
Adéla Přikrylová 100VZ 1:09,86 60. místo |
|
|
Vyškovský vánoční kapr 2018 – Vyškov 15. 12. 2018 |
Monika Kladrobová 50P 0:52,48 17. místo |
|
|
Monika Kladrobová 50VZ 0:44,18 30. místo |
|
|
Patricie Pospíšilová 100Z 1:18,46 10. místo |
|
|
Patricie Pospíšilová 100M 1:15,85 2. místo |
|
|
Patricie Pospíšilová 100VZ 1:06,90 12. místo |
|
|
Adéla Přikrylová 100Z 1:17,37 9. místo |
|
|
Adéla Přikrylová 100P 1:21,00 1. místo |
|
|
Adéla Přikrylová 100VZ 1:06,83 10. místo |
|
|
Adéla Přikrylová 800VZ 10:43,79 3. místo |
|
|
13. 10. 2018 Malá cena Nového Jičína |
|
|
Patricie Pospíšilová 50M 00:33,50 28. místo |
|
|
Patricie Pospíšilová 100VZ 01:06,80 9. místo |
|
|
Patricie Pospíšilová 100PZ 01:16,80 9. místo |
|
|
Patricie Pospíšilová 200VZ 02:27,63 10. místo |
Adéla Přikrylová 200P 03:03,37 8. místo |
|
|
Adéla Přikrylová 100P 01:25,00 9. místo |
|
|
20. 10. 2018 Velká cena Prostějova |
|
|
Adéla Přikrylová 100PZ 01:16,52 6. místo |
|
|
Adéla Přikrylová 200P 03:03,07 7. místo |
|
|
Adéla Přikrylová 100P 01:22,34 4. místo |
|
|
20. 11. 2018 Podzimní krajský přebor žactva OLK a ZLK 10 a 11 letí |
|
|
Monika Kladrobová 50VZ 00:45,62 30. místo |
|
|
Monika Kladrobová 100P 01:55,60 |
|
|
Jan Polišenský 50VZ 00:37,19 8. místo |
|
|
Jan Polišenský 100VZ 01:27,22 18. místo |
|
|
Jan Polišenský 50M 00:46,46 8. místo |
|
|
17. – 18.11.2018 Podzimní krajský přebor žactva OLK a ZLK 12 – 14 let |
|
|
Ganvara Pavelková 200VZ 02:56,06 16. místo |
|
|
Ganvara Pavelková 100PZ 01:28,58 24. místo |
|
|
Ganvara Pavelková 50VZ 00:33,42 10. místo |
|
|
Ganvara Pavelková 100M 01:29,45 6. místo |
|
|
Ganvara Pavelková 100VZ 01:15,36 13. místo |
|
|
Patricie Pospíšilová 200VZ 02:25,99 5. místo |
|
|
Patricie Pospíšilová 100PZ 01:16,92 4. místo |
|
|
Patricie Pospíšilová 50VZ 00:30,31 7. místo |
|
|
Patricie Pospíšilová 40VZ 05:05,16 5. místo |
|
|
Patricie Pospíšilová 100M 01:14,33 2. místo |
|
|
Patricie Pospíšilová 100VZ 01:07,03 7. místo |
|
|
Adéla Přikrylová 100P 01:22,30 1. místo |
|
|
Adéla Přikrylová 100PZ 01:16,83 3. místo |
|
|
Adéla Přikrylová 50VZ 00:30,76 8. místo |
|
|
Adéla Přikrylová 400VZ 05:09,71 7. místo |
|
|
Adéla Přikrylová 200P 03:05,55 1. místo |
|
|