Plavecké závody 2018/19

06. 10. 2018 Podzimní krajský přebor – dlouhé tratě (Olomoucký
a zlínský kraj)

Adéla Přikrylová                    800VZ                    10:43,79                                  3. místo  
13. 10. 2018 Malá cena Nového Jičína    
Patricie Pospíšilová                 50M                      00:33,50                                28. místo    
Patricie Pospíšilová                100VZ                    01:06,80                                 9. místo    
Patricie Pospíšilová                100PZ                    01:16,80                                 9. místo    
Patricie Pospíšilová                200VZ                    02:27,63                               10. místo
Adéla Přikrylová                      200P                      03:03,37                                 8. místo    
Adéla Přikrylová                      100P                      01:25,00                                 9. místo    
20. 10. 2018 Velká cena Prostějova    
Adéla Přikrylová                       100PZ                  01:16,52                                  6. místo    
Adéla Přikrylová                        200P                   03:03,07                                  7. místo    
Adéla Přikrylová                        100P                   01:22,34                                  4. místo    
20. 11. 2018 Podzimní krajský přebor žactva OLK a ZLK 10 a 11 letí    
Monika Kladrobová                   50VZ                   00:45,62                                30. místo    
Monika Kladrobová                  100P                    01:55,60    
Jan Polišenský                           50VZ                  00:37,19                                  8. místo    
Jan Polišenský                         100VZ                  01:27,22                                18. místo    
Jan Polišenský                           50M                   00:46,46                                  8. místo    
17. – 18.11.2018 Podzimní krajský přebor žactva OLK a ZLK 12 – 14 let    
Ganvara Pavelková                    200VZ                 02:56,06                                16. místo     
Ganvara Pavelková                   100PZ                  01:28,58                                24. místo    
Ganvara Pavelková                     50VZ                  00:33,42                                10. místo    
Ganvara Pavelková                   100M                    01:29,45                                 6. místo    
Ganvara Pavelková                   100VZ                  01:15,36                                13. místo    
Patricie Pospíšilová                  200VZ                  02:25,99                                  5. místo    
Patricie Pospíšilová                  100PZ                  01:16,92                                  4. místo    
Patricie Pospíšilová                    50VZ                  00:30,31                                  7. místo    
Patricie Pospíšilová                    40VZ                  05:05,16                                  5. místo    
Patricie Pospíšilová                   100M                   01:14,33                                  2. místo  
Patricie Pospíšilová                   100VZ                  01:07,03                                 7. místo    
Adéla Přikrylová                         100P                    01:22,30                                 1. místo  
Adéla Přikrylová                         100PZ                  01:16,83                                 3. místo   
Adéla Přikrylová                           50VZ                  00:30,76                                 8. místo    
Adéla Přikrylová                          400VZ                 05:09,71                                 7. místo    
Adéla Přikrylová                          200P                    03:05,55                                1. místo