Výsledky plaveckých závodů

Sdružený oblastní přebor dorostu a dospělých – Zlín
Jarní krajský přebor žactva – 12-14letí – Prostějov
Jarní krajský přebor žactva – 11letí – Kroměříž
Jarní pohár Hradce Králové 2017
Májové Brno 2017

VC Vyškova – Vyškov, 22. 4. 2017

V sobotu 22. dubna 2017 se ve Vyškově konala tradiční Velká cena v plavání. Na tyto závody se kvalifikovaly 4 plavkyně z naší školy: Patricie Pospíšilová ze 6.A, Anička Grondžáková a Adéla Přikrylová ze 7.A a Eliška Přikrylová z 9.A. Diplom za 2.místo si domů přivezla Adéla Přikrylová za disciplínu 100m prsa. Pěkné výkony se podařilo zaplavat i Patricii Pospíšilové, která skončila několikrát těsně pod stupni vítězů. Výborně si vedla i Anička Grondžáková, která překonala 4 osobní rekordy.
null

Jméno Ročník Disciplína Čas Umístění
Grondžáková Anna 2003 100m volný způsob 1:08,10 8.
50m motýlek 0:37,03 6.
400m volný způsob 5:19,80 14.
100m polohový závod 1:22,84 13.
50m volný způsob 0:32,42 10.
Pospíšilová Patricie 2004 100m volný způsob 1:08,62 10.
50m motýlek 0:36,07 4.
400m volný způsob 5:18,35 13.
100m polohový závod 1:19,12 8.
50m volný způsob 0:31,44 5.
100m motýlek 1:23,94 5.
Přikrylová Adéla 2004 200m prsa 3:00,65 4.
100m znak 1:21,55 12.
100m polohový závod 1:17,43 5.
100m prsa 1:23,74 2.
Přikrylová Eliška 2002 200m prsa 3:03,25 4.
100m znak 1:20,42 6.
200m znak 2:46,62 4.
100m prsa 1:27,85 5.

VC Kopřivnice – Kopřivnice, 8. 4. 2017

Jméno Ročník Disciplína Čas Umístění
Grondžáková Anna 2003 200m volný způsob 2:31,29 7.
50m volný způsob 0:32,20 5.
50m motýlek 0:39,03 5.
100m polohový závod 1:24,45 6.
100m volný způsob 1:10,40 11.
Přikrylová Adéla 2004 100m prsa 1:21,17 1.
200m polohový závod 2:49,28 2.
50m volný způsob 0:31,80 3.
50m prsa 0:38,63 1.
200m prsa 2:55,11 1.
Skýpala Martin 2006 50m znak 0:42,39 2.
50m volný způsob 0:36,13 4.

Cena Brněnského draka – Brno, 1. 4. 2017

Jméno Ročník Disciplína Čas Umístění
Andráši Lukáš 2002 100m znak 1:08,49 3.
100m volný způsob 0:59,30 7.
50m volný způsob 0:26,57 4.
100m motýlek 1:03,51 3.
Grondžáková Anna 2003 200m volný způsob 2:35,55 16.
100m volný způsob 1:11,55 16.
50m volný způsob 0:33,16 22.
400m volný způsob 5:31,58 14.
Pospíšilová Patricie 2004 200m volný způsob 2:35,43 15.
100m volný způsob 1:11,94 18.
Přikrylová Adéla 2004 100m prsa 1:23,73 4.
200m prsa 3:00,20 2.
50m volný způsob 0:32,02 16.
200m polohový závod 2:51,24 10.

Vyškovský vánoční kapr – Vyškov, 17. 12. 2016

Jméno Ročník Disciplína Čas Umístění
Andráši Lukáš 2002 100m znak 1:02,4 1.
100m motýlek 1:02,9 1.
100m volný způsob 0:57,0 1.
Macháček Jan 2002 50m znak 0:47,0 13.
50m volný způsob 0:38,0 12.
Pospíšilová Patricie 2004 100m motýlek 1:22,9 5.
100m volný způsob 1:09,5 12.
Přikrylová Adéla 2004 100m znak 1:23,1 8.
100m prsa 1:23,0 1.
100m volný způsob 1:10,0 14.
Přikrylová Eliška 2002 100m znak 1:18,6 6.
100m prsa 1:25,1 3.
100m volný způsob 1:09,3 7.

Zimní pohár ČR 10 letých – Morava – Karviná, 10. 12. 2016

Jméno Ročník Disciplína Čas Umístění
Skýpala Martin 2006 50m volný způsob 00:35,7 10.
50m znak 00:42,4 7.

Zimní mistrovství ČR žactva v plavání – 14 letí – Kopřivnice, 3. – 4. 12. 2016

Jméno Ročník Disciplína Čas Umístění
Andráši Lukáš 2002 100m polohový závod 1:04,55 3.
50m volný způsob 0:25,12 1.
100m znak 1:03,40 5.
100m motýlek 1:03,13 5.
100m volný způsob 0:57,56 6.
Přikrylová Eliška 2002 100m prsa 1:26,12 23.
200m prsa 3:03,41 21.

Zimní mistrovství ČR žactva v plavání – 12 letí – Trutnov, 3. – 4. 12. 2016

Jméno Ročník Disciplína Čas Umístění
Přikrylová Adéla 2004 100m prsa 1:21,95 4.
100m polohový závod 1:17,90 14.
200m polohový závod 2:47,39 16.
200m prsa 2:57,12 5.
Pospíšilová Patricie 2004 200m volný způsob 2:30,57 25.
100m polohový závod 1:20,93 28.
400m volný způsob 5:22,12 25.
100m motýlek 1:23,26 21.
100m volný způsob 1:10,62 33.

Šumperský čert – Šumperk, 26. 11. 2016

Jméno Ročník Disciplína Čas Umístění
Andráši Lukáš 2002 50VZ 0:26,42 1.
100Z 1:07,63 1.
100VZ 0:59,15 1.
100PZ 1:05,48 1.
100M 1:04,75 1.
Macháček Jan 2002 50 VZ 0:29,16 13.
100Z 1:14,23 7.
100 VZ 1:03,01 4.
200VZ 2:17,90 3.
100M 1:10,20 3.
Pavelková Ganvara 2006 50 VZ 0:36,74 5.
50 P 0:48,71 7.
50 Z 0:55,04 20.
100 PZ 1:40,10 13.
50 M 0:50,11 10.
Přikrylová Adéla 2004 50 VZ 0:31,76 3.
100 P 1:23,66 1.
100VZ 1:10,60 5.
100 PZ 1:17,30 2.
100M  1:27,48 5.
Přikrylová Eliška 2002 50 VZ 0:31,64 10.
100Z 1:21,65 7.
100 P 1:27,47 7.
100PZ 1:20,78 10.

Krajský přebor žactva (11 letí a ml.) – Vyškov, 19. 11. 2016

Jméno Ročník Disciplína Čas Umístění
Dulovecz Aleš 2005 100 P 1:50,8 8.
Pavelková Ganvara 2006 50 P 0:50,2 5.
50 VZ 0:39,0 3.
100 PZ 1:43,4 5.
100 P 1:45,7 4.
50 M 0:50,1 4.
Skýpala Martin 2006 50 VZ 0:35,1 1.
100 VZ 1:20,7 1.
50 Z 0:42,5 2.

Krajský přebor žactva (12-14 letí) – Zlín, 12. – 13. 11. 2016

Jméno Ročník Disciplína Čas Umístění
Andráši Lukáš 2002 100 PZ 1:05,4 1.
50 VZ 0:25,7 1.
100 Z 1:05,9 2.
100 M 1:03,3 1.
100 VZ 0:58,6 2.
Gybas Filip 2002 200 VZ 2:29,3 8.
100 PZ 1:19,4 7.
100 M 1:23,2 4.
100 VZ 1:08,3 10.
Karabina Filip 2002 50VZ 0:35,7 16.
100VZ 1:28,3 15.
Macháček Jan 2002 200 VZ 2:19,0 4.
400 VZ 4:59,0 3.
50 VZ 0:29,5 6.
100 Z 1:17,4 6.
100M 1:11,9 2.
100 VZ 1:04,3 5.
Matoušek Matěj 2002 100P 1:30,2 5.
50 VZ 0:32,4 13.
100 VZ 1:11,4 13.
Samuels Andrej 2004 100P 1:43,7 7.
50VZ 0:35,4 10.
100Z 1:45,0 10.
100VZ 1:19,2 8.
Grondžáková Anna 2003 200 VZ 2:47,5 6.
100 PZ 1:28,0 6.
50 VZ 0:35,5 8.
100 VZ 1:15,9 7.
Horunová Nikola 2003 50 VZ 0:36,8 12.
100 VZ 1:23,9 11.
Malinová Nikola 2002 50 VZ 0:38,8 6.
100 VZ 1:26,4 4.
Pospíšilová Patricie 2004 200 VZ 2:32,1 4.
100 PZ 1:20,5 3.
50 VZ 0:32,6 4.
400 VZ 5:16,8 4.
100 M 1:23,3 3.
100 VZ 1:10,6 4.
Přikrylová Adéla 2004 100 P 1:22,6 1.
100PZ 1:19,2 1.
50VZ 0:32,4 3.
200 PZ 2:51,4 1.
200P 2:59,7 1.
100 VZ 1:11,6 5.
Přikrylová Eliška 2002 100 P 1:25,5 1.
100 PZ 1:21,0 2.
50 VZ 0:31,4 2.
100 Z 1:23,0 1.
200 Z 2:46,4 1.
200 P 3:04,1 2.
Vincenecová Sabina 2003 100P 1:31,4 3.
200P 3:24,7 4.

VC Prostějova, 22. 10. 2016

Pavelková Ganvara 2006 50m prsa 0:50,31 10.
50m motýlek 0:51,14 11.
100m polohový závod 1:45,08 16.
Pospíšilová Patricie 2004 100m volný způsob 1:10,37 15.
100m polohový závod 1:20,61 9.
200m volný způsob 2:35,78 11.
100m motýlek 1:25,25 9.
Přikrylová Adéla 2004 200m prsa 3:01,98 1.
100m polohový závod 1:20,89 11.
100m prsa 1:23,42 1.
100m motýlek 1:28,41 14.
Přikrylová Eliška 2002 100m znak 1:19,97 25.
200m prsa 3:02,31 7.
100m polohový závod 1:19,96 24.
100m prsa 1:26,94 9.
200m znak 2:47,32 13.
Skýpala Martin 2006 50m volný způsob 0:36,02 6.
50m znak 0:42,30 4.