PRÁZDNINY

Vážení rodiče,

děkujeme Vám za podporu a spolupráci během uplynulého školního roku, který byl bohužel opět silně poznamenán koronavirovou pandemií a probíhající válkou na Ukrajině. Bez Vaší součinnosti a spolupráce bychom situaci zvládali těžko. Moc si Vaší pomoci vážíme a děkujeme Vám za ni. Přejeme Vám i Vašim dětem hezké a hlavně zasloužené prázdniny. Během prázdnin bude škola zavřená, kromě prvního týdne v červenci (do 8.7.), prvního týdne v srpnu (1. – 4.8.) a konce prázdnin (od 22.8.). Po tyto dny bude pro Vaši potřebu otevřená kancelář vždy od 8,00 do 10,00 hodin. Kancelář máme kvůli malování přestěhovanou do náhradních prostor, ale do školy se dovoláte na tel. 731128147.
Během prázdnin budou ve škole probíhat nutné opravy, malování, běžná údržba a generální úklid …, budeme také regenerovat tělo i mysl, vytvářet nové dokumenty, samovzdělávat se… prostě se připravovat na nový školní rok.
Školní rok 2022/2023 začíná ve čtvrtek 1. září 2022, první školní den bude již tradičně informativní a děti stráví ve škole asi hodinu… více info zveřejníme v přípravném týdnu.

Těšíme se v září … vaše ZŠVD :o)